Aktuální situace

25.12.2020 17:25

Vážení klienti!

Jak je známo, z nařízení vlády ČR přechází systém protiepidemiologických opatření do 5. stupně od neděle 27. 12. 2020.  Pro knihovny se v tabulce PES uvádí následující:

4. stupeň Pouze výdej předem objednaných výpůjček a jejich vracení přes výdejní okénko.

5. stupeň Pouze bezkontaktní výdej a vracení výpůjček. (Tzn. zasílání dokumentů v digitalizované podobě, vracení výpůjček do venkovních biblioboxů.)

Na dodržení těchto podmínek není naše knihovna zařízená.

Knihovna bude otevřená v obvyklé provozní době od úterý 5. ledna 2021. Ovšem knihy se půjčovat ani vracet nemohou.

Děkujeme za pochopení.

26. 12. 2020  Podle nejnovějších informací to vypadá tak, že knihovny mají výjimku a bude se moct půjčovat a vracet knihy "výdejním okénkem".

V našem případě oknem, za kterým se v knihovně nachází stůl knihovnice s počítačem.

O dalších eventuálních změnách Vás budeme včas informovat.