Bezkontaktní provoz

24.01.2021 17:10

Vážení klienti! Stále trvá 5. stupeň PES, a tedy půjčovat se nesmí ani výdejním oknem. Nabízíme následující řešení: knihy můžete vracet na dřevěné bedny v chodbě před knihovnou, a to vždy od 13:30 do 17:00 hodin (po, út, pá), dveře budovy budou odemčené.

Na stejné místo Vám budeme připravovat knihy k půjčení. Můžete si předem zatelefonovat nebo napsat e-mail, abychom upřesnili výběr knih a termín jejich vyzvednutí.

Prosíme o dodržování všech nařízení, tj. do budovy vstupujte jednotlivě, v rouškách, použijte připravenou dezinfekci (na okně). V budově se zdržujte pouze po nezbytně nutnou dobu.

Snažíme se Vám vyjít vstříc, i když nemáme takové podmínky jako velké knihovny (venkovní bibliobox na vracení knih, uzamykatelné skříňky na chodbě, víc personálu apod.).

Věříme, že se žádná kniha neztratí a vše bude probíhat bez problémů. Děkujeme!