Březen - Měsíc čtenářů

09.03.2020 16:01

A znovu je to tady. Už jsme měli Březen - Měsíc knihy, později Březen - Měsíc Internetu. Teď zase Měsíc čtenářů.

V každém případě v březnu nastává "odliv" čtenářů, aspoň tady u nás, kdy začínají jarní práce na políčkách a zahrádkách. V některých knihovnách se v březnu odpouštějí poplatky za upomínky a registrace nových čtenářů je zdarma.

Také jsme to zkoušeli, jenže... u nás se upomínky nezasílají, proto není co odpouštět. A když jsme zkusili registrovat čtenáře zdarma, jenom je to urazilo s tím, že těch sto korun na knihovnu ještě mají a zaplatí rádi.

Takže co potěší naše čtenáře? Nové knihy. A ty budou bohužel zřejmě až v dubnu, kdy nám uherskohradišťská knihovna začne opět nakupovat.

Tímto Vás tedy prosíme o trpělivost.

Naštěstí většina akcí pro děti vychází na duben, to už snad bude klidnější situace ohledně šíření koronaviru.

Děkujeme za pochopení a těšíme se na Vaši návštěvu!